GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10941525
nr 1094 1525
Matservisdelar
18 delar, Rörstrand
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:09:10
Rörstrand